RaNto-fOrumO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RaNto-fOrumO
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 nastavi mi rečenicu!

Go down 
+2
majikkou
Lemonfan
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimečet vel 22, 2007 1:24 am

i njenog autoriteta
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
H
Everyday Ranter
Everyday Ranter
H


Female
Broj postova : 812
Age : 37
Registration date : 30.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimened ožu 04, 2007 2:17 am

Admin je najmocniji debil na svijetu i svugdi je lijepo primaju i brinu da sve ne bude pretilo glupo i nekulturno jer su pederčine i kurve su,i narkomani, glupe i ganguraste pa ih nakaze i svakakve vole i obozavaju pedere koji imaju premalo dlaka na leđima jer su imali gliste kao mali, na tom mjestu koje, koje nije bilo dovoljno gay da se zove neven ciganović kojeg svi mrze jer je prelijep i ima divne usnice koje bi svi dirali noznim prrstiČima, htjeli da uzivaju u tom savrsenom trenutku kad se troje debila dopisuju kad nemaju drugog posla koji čeka da ga neko mozda obavi jer ionako treba dovrsiti neko ko ima volje i muda da bude spreman obaviti taj gadljivi mali puž koji je tako slinav i totalno neprivlačan ženskim puževima koji traže malo loving u svom zivotu jer nisu nikad nasli blago koje su tako dugo kopali sve dok nisu zakopali ga ponovno pronasli pa onda opet usli u zakopanu jamu koja je bila puna nekih cudnih halucinacija koje su poslijedica prevelikog dopingiranja u šumi u bunaru iz kruga u kojem Samara spava i čeka konjanike Smrti da povedu turopoljsko kolo i pokažu irski step nama smrtnicima, jadnicima bez duše da je nađu,koga, nekoga tko ima dusu poput Huathe koja ima premalo kila jer voli nikoga a ne voli admina jer je neshvacen gubitnik koji ima sexy nozice i voli kad se trljaju dvoje zeČiČa u rupi u šupi na tavanu, ima nesto skriveno što nitko nece pronaci jer su svi glupi i slijepi zato jer ne vide ocito da su slijepi i malo fali da pukne na pola dila jabuke koje su zelene ali i malo crvljive a to je neprihvatljivo za takve zrele stvari i iako su nedovrsene pa zato ih treba neko dovrsiti jer ih podsiječaju na kuhanu zečevinu koja ima okus kao barut preljeven umakom od zečevine u zečijoj utrobi punjenoj sa zečijim bubrezima i zečijim izlučevinama i krvavicom koja je smrdjela na ukisljele krastavce šiti zelene boje slične jebenoj travi koja ima specifican miris na neš slatko i sta mirise tako da je lijepo kao govno od švinjice mini suknjice koja su prasece jedino odijelo koje mala hoce da nosi smrdi na ofcu koja je podanik mađikEMA i njenog autoriteta...

Toliko o inteligenciji forumasa.


koji je
[Vrh] Go down
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimened ožu 04, 2007 2:24 am

nadmocan u svakom pogledu vasih sitnih zivota u trenutku kad
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
H
Everyday Ranter
Everyday Ranter
H


Female
Broj postova : 812
Age : 37
Registration date : 30.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimened ožu 04, 2007 4:34 pm

se osjeca mocan kao luthor dok kuje kako
[Vrh] Go down
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimened ožu 04, 2007 8:21 pm

prići straga nemoćnoj starici koja polako
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
H
Everyday Ranter
Everyday Ranter
H


Female
Broj postova : 812
Age : 37
Registration date : 30.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimeuto ožu 06, 2007 1:41 am

ali sigurno planira slomiti kuk kako bi dobila odstetu
[Vrh] Go down
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimeuto ožu 06, 2007 1:59 am

koja ce biti nadasve korisna pogotovo u vremenima kada nestane svih onih silnih pelena jer
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
H
Everyday Ranter
Everyday Ranter
H


Female
Broj postova : 812
Age : 37
Registration date : 30.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimesri ožu 07, 2007 1:24 am

boluje od
[Vrh] Go down
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimesri ožu 07, 2007 3:16 pm

slabog mjehura Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
Lemonfan
Admin-sama
Admin-sama
Lemonfan


Female
Broj postova : 878
Age : 33
Registration date : 27.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimesri ožu 07, 2007 9:46 pm

koji je svaki dan dozlaboga muči i zato ona stalno ima proliv kojeg se također ne može rišit
[Vrh] Go down
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimesri ožu 07, 2007 10:49 pm

a ne zeli ici doktoru jer postoji jos veca opasnosta da ne bude pregazena
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
H
Everyday Ranter
Everyday Ranter
H


Female
Broj postova : 812
Age : 37
Registration date : 30.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimepet ožu 09, 2007 11:18 pm

silnim godinama
[Vrh] Go down
majikkou
Admin-sama
Admin-sama
majikkou


Female
Broj postova : 1684
Age : 36
Registration date : 22.01.2007

nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitimesub ožu 10, 2007 1:44 am

koje u prate u stopu i još samo čeka kad će
[Vrh] Go down
https://ranto-forumo.forumcroatian.com
Sponsored content





nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: nastavi mi rečenicu!   nastavi mi  rečenicu! - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nastavi mi rečenicu!
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
RaNto-fOrumO :: Trashing :: Arhiva starog foruma-
Forum(o)Bir: